Volg ons ook op

Uitslagen Oranjefeesten 2016

ZONDAG 4 SEPTEMBER

Baggerloop: 375 deelnemers
Grootste groep deelnemers:
Modderpannekoeken

Oudste deelneemster:
Oma Lia (70+)

Oudste deelnemer:
Gerard Kuijpers (63)

Mooiste outfit:
1. Tennisclub
2. Tirolergroep
3. Halloween

Pechprijs: Abraham (Arres v.d. Burg)

Jongens t/m 16 jaar:
1. Syb Alkemade
2. Luuk Duivenvoorde
3. Siep Heemskerk

Meisjes t/m 16 jaar:
1. Jante Blok
2. Kristal van Abswoude
3. Noa de Vos

Vrouwen 17 t/m 88:
1. Dorien Barnhoorn
2. Lotte Cremer
3. Annika Hoogeveen

Mannen 17 t/m 88 + tijd:
1. Bert Duivenvoorde
2. Huub Nijs
3. Ron Janssen

Openlucht Darttoernooi:
Finale uitslag:
1. Dustin Straver
2. Bart Smit
3. André Ligthart / Ronald Boot

Verliezersronde :
1. Ben Moederscheim
2. Mario Spaanse
3. Wim van Hartingsveld / Eric Moerland

Koppeldarttoernooi recreanten :
1. Ben en Rob
2. Dennis en Peet
3. Remon en Martijn

MAANDAG 5 SEPTEMBER

13de Noordwijkerhoutse Oranjezwemkampioenschappen: 44 deelnemers
Recreanten niet lid van de ZV Noordwijkerhout
Jongens 6 jaar en jonger 1e Jasper Rotteveel - 2e Jeffrey Brouwer
Meisjes 6 en jonger 1e Tess Meeuwissen - 2e Suus Klein
Meisjes 7 jaar 1e Lynn v.d. Slot
Jongens 8 jaar 1e Wesley v. Basten
Jongens 10 jaar 1e Wout Parlevliet

Recreanten:
Jongens 6 jaar en jonger 1e Koos de Jong - 2e Jarno Bakker
Meisjes 6 jaar en jonger 1e Nina Tetteroo - 2e Pien Hogervorst - 3e Lynn Tetteroo
Jongens 7 jaar 1e Roy Tetteroo
Meisjes 7 jaar 1e Suuz Griekspoor
Jongens 8 jaar 1e Luuk Konijnenburg -2e Jasper Vrieling
Jongens 9 jaar 1e Thijs Griekspoor
Jongens 10 jaar 1e Niels Duivenvoorde - 2e Akin Zwaan
Meisjes 10 jaar 1e Jasmijn Kok - 2e Lotte v. Basten
Jongens 13 jaar 1e Daan Duivenvoorde
Meisjes 13 jaar 1e Suus v.d. Slot - 2e Azra Zwaan
Volwassen / man 1e Jordi Edelaar - 2e Gerard Rotteveel
Volwassen / vrouw 1e Sandra Tetteroo

Wedstrijd:
Meisjes 9 jaar 1e Floor Hogervorst - 2e Amy de Jong
Meisjes 10 jaar 1e Fay v. Graas
Jongens 11 jaar 1e Conor Baker - 2e Tim v.d. Zalm - 3e Tycho Knijnenburg
Meisjes 12 jaar 1e Liz v. Graas
Jongens 14 jaar 1e Tim Duivenvoorde - 2e Jelle Koomen -3e Mark Troost
Meisjes 14 jaar 1e Marjolein Peereboom - 2e Mira Mens
Jongens 16 jaar 1e Onno Mens
Meisjes 16 jaar 1e Eline v.d. Vosse
Jongens 17 jaar en ouder 1e Jeff Duivenvoorde - 2e Tim de Jong
Meisjes 17 jaar en ouder 1e Maaike Baker

25ste Oranjebridgedrive: 114 deelnemers
Lijn A: Rood

1. Els van der Meer en Wim van der meer 58,33%
2. Ageeth v.d. Beek en Hers Geerlings 55,21%
3. Marcel Felix en Kees Vink 54,17 %
Lijn B: Blauw
1. Jos Willemse en Koos de Vroomen 67,50 %
2. Marleen Balk en Piet Balk 58,33%
3. Ria Lucassen en Nel van Paridon 55,56%
Lijn C: Groen
1. Miep Geerlings en Riek v.d. Lans 59,72%
2. Dineke Bod en Arie Brama 57,64%
3. Corrie Duivenvoorden en Lenie van Eeden 55,90%
Lijn D: Oranje
1. Herma v.d. Lans en Lydia v.d. Niet 67,36%
2. Cock Janssen en Agnes Dijkstra 61,11%
3. Riet Duivenvoorden en Ria Koster 59,38%

Jeugdbowlingtoernooi: 43 deelnemers
Jeugd:
1. Jeroen Koot 203
2. Siebe Keizer 202
3. Jort Reitsema 200

Winnende team: Sjaaki Trekhaaki

Volwassenen: 80 deelnemers
1. team van der Slot 1658
2. team King Pin 1498
3. team Nooit in de goot 1470

Hoogste gemiddelde inclusief handicap
Mannen: Lex van Houten 193
Vrouwen: Jannie van de Berg 149

 

DINSDAG 6 SEPTEMBER

Oranjesuperbingo: 75 deelnemers
4 rondes Bingo
1. mw. Dofferhof
1. mw. Zwerver
1. mw. Warmerdam
1. mw. Bijlemeer

Leukst verklede:
Fam. Leenderts

Kleurwedstrijd Munnekeweij:
1. mw. Theunissen
2. mw. Willem
3. mw. Maarschalk

Jeugd Oranjeloop en Spoc loop: 138 deelnemende kinderen
Meisjes t/m 11 jaar: 1. Fem Noppen 2. Claartje Goedhart 3. Ella
Jongens t/m 11 jaar:
1. Nick Duinkerken - 2. Daan de Mooy - 3. Bryan Kaak
Meisjes t/m 14 jaar:
1. Hieke Böhm - 2. Mandy Duinkerken - 3. Jente Blok
Jongens t/m 14 jaar: 1. Roy Meiland - 2. Sven Derksen - 3. Daan Warmerdam

Super Prestige Oranje Circuit: 298 deelnemers
Dames:
1. Vanessa Voskuilen 2. Cindy Blok 3. Carmen Oosterkamp
Heren:
1. Hans van Hateren 2. Pieter Houtekamer 3. Bram Prins

Etalage puzzelwedstrijd: 110 deelnemers
1. Anneke van Elshout
2. Irma Post
3. Alinda Kruit

Klaverjaswedstrijd in het Victorhuis: 52 deelnemers
1. Lien Heemskerk 7290 punten
2. Lies v.d. Berg 6990 punten
3. Ge v.d. Berg 6875 punten

 

WOENSDAG 7 SEPTEMBER

Jeu de Boules: 21 deelnemers
1. Piet Brama / Theo d'Hooghe
2. Joke v.d. Berg / Dora de Jong
3. An Warmerdam - Leo Turenhout - Theo v.d. Wiel - Nic Duivenvoorde

Tonknuppelen heren en dames : 563 deelnemers - 458 heren en 105 dames
Baan 1
Ton 1. Frank Duivenvoorden
Ton 2. Erik Verwer
Ton 3. Arno v.d. Voort
Geldton Max Brama

Baan 2
Ton 1. Ruud v.d. Zalm
Ton 2. Erwin Kruze Ton 3. Wouter Zuiderduin
Geldton Michel Grimbergen

Baan 3
Ton 1. Erik Duivenvoorden
Ton 2. Barry Westdijk
Ton 3. Jan Aartman
Geldton Gert Jan Vink

Baan 4
Ton 1. Ronald Beekhuizen (Heeft ook de Ron v.d. Burg Wisselbokaal)
Ton 2. Niels Verwey
Ton 3. Hans Edelaar
Geldton Rien de Jong

Baan 5
Ton 1. Jos de Kapper
Ton 2. Michael van Wieringen
Ton 3. Sander de Moor
Geldton Otto van Koos

Baan 6
Ton 1. Sam Doeve
Ton 2. Rick Bakker
Ton 3. Jur Pompe
Geldton Ties

Baan 7
Ton 1. Peter van Steijn
Ton 2. Ferry v.d. Hoorn
Ton 3. Kevin v.d. Togt
Geldton Jeroen Damen

Baan 8
Ton 1. Raymond Duivenvoorden
Ton 2. Stefan Hooghiemstra
Ton 3. Mart v.d. Burg
Geldton Ed van Wetten

Dames 1
Ton 1. Jannie Mulder
Ton 2. Cynthia van Elk
Ton 3. Cynthia van Elk
Geldton Daisy van Eeden

Dames 2
Ton 1. Natasja den Elzen
Ton 2. Laura Duivenvoorde
Ton 3. Nelleke van der Wiel
Geldton Michelle Pesschier

Tonknuppelen kinderen: 77 deelnemers
Baan 1
Ton 1. Joey Arnold
Ton 2. Bas Warmerdam
Ton 3. Jones Amghar

Baan 2
Ton 1. Luke Warmerdam
Ton 2. Mirre ten Hoopen
Ton 3. Roos Vletten

Baan 3
Ton 1. Lars Derksen
Ton 2. Jarne Duijndam
Ton 3. Kayleigh Cullem

70ste Ronde van Noordwijkerhout Jeugdwedstrijd: 63 deelnemers
Jongens 7-8 jaar
1. Sven Halvemaan / Roy Tetteroo
2. Wesley van Basten
3. Oscar Heemskerk

Meisjes 7-8 jaar

1. Floor Schouls
2. Nikki van Schie
3. Nina van Steijn

Jongens 9-10 jaar
1. Wout Parlevliet
2. Jelmer v.d. Slot
3. Niels Duivenvoorde

Meisjes 9-10 jaar
1. Floor Hoogervorst
2. Demi Halvemaan
3. Lotte van Basten

Jongens 11-12 jaar
1. Tim van der Zalm
2. Dave Langelaan
3. Yuri van Manen

Meisjes 11-12 jaar
1. Janine Batenburg
2. Charlotte Moolenaar

Aantal deelnemers 45

Elite/ Belofte
1. Robin Wennekes
2. Nick zuidenwind 3. Johim Ariesen
Aantal deelnemers 60

Trimmers dames
1 Elise van Hage
2 Suzan Haasnoot
3.Denise van der Hulst

Trimmers 40 plus
1. Peter van der Reep
2. Ron Kortekaas
3. Chris Capel
Trimmers 40 min
1. Gerben van der Reep
2. Bart van Ruiten
3. Sjoerd van Kampen

Overall winnaar trimmerswedstrijd
Peter van der Reep

Eerst aankomende Noordwijkerhouter en daarmee winnaar van de fiets Bart van Ruiten.

Tonsjorren : 14 teams - 12 heren 2 dames
Recordgewicht 300kg

Tonsjorren dames:
1. De meiden v.d. Witte Kerk
2. De Moontjes

Tonsjorren heren:
1. De Baggerbende
2. De Losse polsjes
3. En het volgende team is

Lampionnenoptocht: 130 deelnemers

DONDERDAG 8 SEPTEMBER

Viswedstrijd: 37 deelnemers
Heren
Ben Persoon
Arend Hoogeveen

Damens
Marian v.d. Burg


Vogelschieten: 63 deelnemers
Dames
1. Lia v. Nobelen 95
2. Chantal Ruigrok 79
3. Judith v.d. Linden 59

Heren
1. Erik Duivenvoorde 110
2. Ivo Nouland 106
3. Ron Kromhout 97


Klootgooien: 32 deelnemers
Munnekeweij: 8 deelnemers
1. Mevr. van Dam
2. Mevr. Bijlemeer
3. Mevr. van der Tang

Niet Munnekeweij'ers: 24 deelnemers
1. Teun v.d. Berg
2. Engel Plug
3. Arie Plug

Schatgraven: 300 deelnemers
Hoofdprijs
Sofie Uittenbogaard, 7 jaar
Cas Bos, 6 jaar
Femke Duivenvoorde, 3 jaar
Stef Geerlings, 2 jaar

Motorcross: 128 deelnemers
Bromfietsklasse
1. Jeroen van Aalst
2. Mark Kuijf
3. Stefan v.d. Have

50CC
1. Lotte van Drunen
2. Silvie Wolters
3. Tim Wolters

65cc grote wielen
1. Joeri Sommer
2. Noortje Hoogeboom
3. Ivan Griekspoor

65cc kleine wielen
1. Noah Ho
2. Milan Beijer
3. Jenitty v.d. Beek

85cc grote wielen
1. Sem Beijer
2. Stef Nesselaar
3. Jeff Bruggeman

85cc kleine wielen
1. Wessel Catshoek
2. Mike den Bleker
3. Thomas v.d. Burg

MX1
1. Peter Heemskerk
2. Martijn v.d. Weijden
3. Rick Disseldorp

MX2 2 tact
1. Mike Plesman
2. Jacco Hartmans
3. Robby Hoogenboom

MX2 4 tact
1. Piet v.d. Linden
2. Julian de Groot
3. Rob Vink

Superklasse
1. Lars Griekspoor
2. Richard Nugteren
3. Tino Winter

Off the road
1. Cor Warmerdam
2. Peter Meilink
3. Erik Jan Kleverlaan

Veteranen
1. Chris van Groen
2. Peter van Schie
3. Hein Hachmang

Palingtoernooi: 45 deelnemers

Tobbetje steken kinderen:
1. Wout
2. Abdulla
3. Roos

Tobbetje steken volwassenen:
1. Peter van Nes

Kleurwedstrijd: 83 deelnemers
0-2 jaar Keano de Klerk
3 jaar Joni v.d. Berg
4 jaar Cas Brama
5 jaar Tess Meeuwissen
6 jaar Fien Heemskerk 7-8 jaar Megan Grimminck

Advertentiepuzzel: 256 inzendingen
1. Conny v.d. Berg 2. Lisa v.d. Zwet 3. Joke v.d. Berg

 

 

Donateur worden?

 

Oranjefeesten

 

Persberichten