Uitslagen Oranjefeesten 2019

ZATERDAG 31 augustus

Hilarische GlamourBingo: 235 personen
Ronde 1 - Jacqueline v.d. Klis
Ronde 2 - Esmee de Klerk
Ronde 3 - Anja v.d. Putten
Ronde 4 - Corry
Ronde 5 - Mandy Schreve

ZONDAG 1 SEPTEMBER

Baggerloop: +/- 400 deelnemers
Grootste groep deelnemers:
De Drinkenbroeders (26)

Mooiste outfit: 
1. De van het Noorden
2. De Heksen
3. Life
Jongens t/m 16 jaar:
1. Teun Augustinus
2. Bo Vrijland
3. Finn Stoote
Meisjes t/m 16 jaar: 
1. Jente Blok
2. Suze Barnhoorn
3. Noor Hogervorst
Vrouwen 17 t/m 88:
1. Dorien Barnhoorn
2. Juul Heemskerk
3. Ada v.d. Plas
Mannen 17 t/m 88 + tijd:
1. Henrie de Bruin
2. Jasper v.d. Steen
3. Marcel Blok
Oudste deelnemer:
Peter van Denzen
Oudste deelneemster:
Nel Hogervorst (70 jaar)
Aanmoedigingsprijzen:
Justin Biezenaar
Beugelbekkies
Jort Groot

MAANDAG 2 SEPTEMBER

Golfwedstrijd heren: 37 deelnemers
1. Bob van den Burg - 30 punten
2 .Peter van Schie - 27 punten (sloeg ook 2 birdies!)
3. Oskar Sigurdsson - 27 punten
Tweary: Jan van der Zwet
Neary: Rudolph Uittenbogaard
Longest: Jan van der Zwet

Klaverjassen en Jokeren: 64 deelnemers

Biljarten-vlotbrug: 9 deelnemers
1. Leo Broekhof 110 pnt - 2. Leo de Groot 104 pnt - 3. Dick Kortekaas 97 pnt - 4. Arie v.d. Burg 80 pnt - 5. Mart Geerlings 80 pnt - 6. Wim van Kampen 75 pnt - 7. Gerard v.d. Voort 71 pnt - 8. Bert Kleverlaan 63 pnt - 9. Jan van Kampen 46 pnt.

Noordwijkerhoutse Oranjezwemkampioenschappen: 24 deelnemers

Recreanten
Jongens 6 jaar en jonger
1. Max Schrikkema
Jongens 7 jaar
1. Lars Schrikkema
Meisjes 7 jaar 
1. Jet Hogervorst
Jongens 8 jaar
1. Finn Knijnenburg
2. Kay Hooghiemstra
3. Ivan de Groot
Meisjes 8 jaar 
1. Jente Parlevliet
Meisjes 9 jaar 
1. Kiyra v.d. Berg
Meisjes 10 jaar
1. Amy Borst
2. Fleur van Ruiten 
Jongens 13 jaar
1. Wout Parlevliet

Wedstrijd
Meisjes 8 jaar 
1. Tess Meeuwissen 
Meisjes 9 jaar 
1. Pien Hogervorst 
Jongens 10 jaar
1. Rowan de Groot
Meisjes 10 jaar 
1. Suuz Griekspoor
Jongens 11 jaar
1. Luuk Knijnenburg
Meisjes 11 jaar 
1. Charlene Ruiten 
Jongens 12 jaar 
1. Milan de Groot 
Meisjes 12 jaar 
1. Floor Hogervorst 
Jongens 14 jaar
1. Tycho Knijnenburg 
Jongens 16 jaar
1. Finn de Kan 
Jongens 17 jaar en ouder
1. Bert Duivenvoorde
Volwassenen 
1. Chris de Kan 

Jeugdbowlingtoernooi: 40 deelnemers
Jongens 
1. Axel Vrijland
2. Mats de Klerk
3. Quint van Zuilen
Meiden
1. Laura Hermans
2. Lieke v.d. Slot
3. Eline van Manen

Bowlingtoernooi: Volwassenen: 80 deelnemers
Teams
1. Nooit in de goot 1 
2. FF gauw
3. Team Marijnen
Dames:
1. Petra v.d. Bos
2. Veronique Steekers
3. Sandy de Groot
Heren:
1. Bart Vreugdenhil
2. Frans
3. Andre

28ste Oranjebridgedrive: 112 deelnemers 56 paren
Lijn A Rood
1. Jeanne Haket en Paul Haket 61,81%
2. Corrie Hogervorst en Egbert Schut 59,72%
3. Maurice v.d. Berg en Nico v.d. berg 57,99 %
Lijn B Blauw
1. Mary Bon en Riet v.d. Linden 58,33%
2. Jan Verver en Lenie Aartman 56,25%
3. Marijke v.d. Spek en Andre v.d. Spek 54,51%

Lijn C Groen
1. Amy Straathof en Agnes van Eeden 60,42%
2. Adry Hogervorst en Bert Hogervorst 57,64%
3. Marianne Brama-Duivenvoorden en Marianne Rooijakkers 56,94%
Lijn D Oranje
1. Dineke Bod en Jan-Willem Bod 62,15% (Tevens de hoogste zaalscore.)
2. Lineke Aalberts en Helma Hultzer 60,76%
3. Truus Burgmeier en Coby Augustinus 57,99%


DINSDAG 3 SEPTEMBER

Golfwedstrijd dames: 30 deelnemers
Cat. 1
1. Diana Nederstigt - 26 punten
2. Marie-Anne Uitendaal - 26 punten 
3. Annemarie Menken - 25 punten
Cat. 2
1. Louise van Alenburg - 25 punten
2. Adrie de Jager - 24 punten 
3. Wil Duivenvoorde - 22 punten
Neary: Ria de Klerk
Longest: Maaike Baker

60+ middag Munnekeweij: 80 deelnemers
Leukst verklede: Mevr. Heemskerk

Jeugd Oranjeloop en Spoc- loop: (nog niet bekend) deelnemende kinderen
Meisjes t/m 11 jaar:
1. Jacey-lynn Went
2. Nikki van Haaster
3. Floor Schouls
Jongens t/m 11 jaar:
1. Finn Stoter
2. Toine Duindam 3. Tijn v.d. Weiden
Meisjes 12 t/m 14 jaar:
1. Danique Bouckae
2. Demi Halvemaan
3. Suus v.d. Slot
Jongens 12 t/m 14 jaar: 
1. Nick Duinkerken
2. Bryan Kaak
3. Rens van Haaster

Super Prestige Oranje Circuit: (nog niet bekend) deelnemende kinderen
Dames:
1. Carmen Oosterkamp 2. Mieke Aanen
3. Danielle Vos 
Heren:
1. Zeb Beelen 2. Twan Altorf 3. Hans van Haasteren
Eerste Noordwijkerhouter
Dames: Carmen Oosterkamp
Heren: Daan Noteboom

Etalage puzzelwedstrijd: 55 deelnemers
1. Betty Heemskerk
2. Marianne Jaspers
3. Maaike Rietvink

Klaverjaswedstrijd in het Victorhuis: 49 deelnemers
1. Nico den Elzen - 7641 punten
2. Tint Nulkes - 7062 punten
3. Engel Plug - 6713 punten

WOENSDAG 4 SEPTEMBER

Tonknuppelen heren en dames: 640 deelnemers - 529 heren en 111 dames
De Ron van de Burg bokaal is gewonnen door George Vink

Baan 1
Ton 1. Dirk van Baaren
Ton 2. Paul de Klerk
Ton 3. Kees Hulsebosch
Geldton Dirk van Baaren
Baan 2
Ton 1. Barry ten Berge
Ton 2. Ruud Bakker Ton 3. Kelvin Vink
Geldton Christiaan Appel Vink
Baan 3
Ton 1. Patrick
Ton 2. Jelle v.d. Slot
Ton 3. Bart Smit
Geldton Henk
Baan 4
Ton 1. Gertjan Rotteveel
Ton 2. Bart Voorn Ton 3. Arie
Geldton Arie
Baan 5
Ton 1. Jeff v.d. Slot
Ton 2. Michael Broekhof
Ton 3. Roan de Klerk
Geldton Karel Heemskerk
Baan 6
Ton 1. Koen Tuttebel
Ton 2. Armin van Buurman
Ton 3. Armin van Buurman
Geldton Rick de verzekeringsmagnaat
Baan 7
Ton 1. George Vink
Ton 2. Alex Nederstigt
Ton 3. Bob Immerzeel
Geldton Bob Immerzeel
Baan 8
Ton 1. Mark den Elzen
Ton 2. Stephan Broekhof
Ton 3. Robbert Voshart
Geldton Mark Heemskerk
Baan 9
Ton 1. Sander de Moor
Ton 2. Guus Ton 3. Dirk Kerkvliet
Geldton Nick Zandbergen

Dames baan 1
Ton 1. Lilian Aartman
Ton 2. Loes Wijnands
Ton 3. Marjolein Warmerdam
Geldton is aan Stichting met je hart geschonken
Dames baan 2
Ton 1. Diaan Keizer
Ton 2. Claire Duindam
Ton 3. Nicolien Heemskerk
Geldton Manon v.d. Linden
Dames baan 3
Ton 1. Wilma Heemskerk
Ton 2. Marian
Ton 3. Petra v.d. Slot
Geldton Petra Lagerwerf
Tonknuppelen kinderen: 43 deelnemers
Baan 1
Ton 1. Jada Nederstigt
Ton 2. Julia Hogervorst
Ton 3. Jette D'Hooghe
Baan 2
Ton 1. Sem den Elzen
Ton 2. Jack Uittenbogaard
Ton 3. Sjoerd Damen

73ste Ronde van Noordwijkerhout 
Jeugdwedstrijd: aantal deelnemers 23

Jeugd AGU kids 
Geboortejaar 2011 - 2012 
Meisjes
1. Jet Hogervorst
Jongens
1. Xavier Hachmang 
2. Tom de Klerk
3. Andris Lommerse
Geboortejaar 2009 - 2010
Meisjes
1. Pien Hogervorst
2. Jente Parlevliet
3. Lynn Tetteroo
Jongens
1. Cas van den Berg
2. Pepijn ten Hoopen
3. Mike Jonkheer
Geboortejaar 2007 - 2008
Meisjes
1. Floor Hogervorst
Jongens
1. Roy Tetteroo
2. Oscar Heemskerk
3. Klaas Wassenaar

Amateurs sportklasse junior: aantal deelnemers 14
1. Bart van Ruiten Noordwijkerhout
2. Bob Jonkheer Noordwijkerhout
3. Hans van Eijk. Nieuw - Vennep

Trimmers: aantal deelnemers 34
1. Arie van Oijen Noordwijk 
2. Klaas van Hage Noordwijkerhout
3. Mark van der Hulst Voorhout

Tonsjorren: 10 teams - 7 heren - 3 dames 
Tonsjorren dames:
1. Flirty Foxes - 215kg 
2. De Trekkertjes - 210kg
3. Dames VVSB2 - 205kg
Tonsjorren heren:
1. Capers Hoveniers - 310kg (geslaagde record poging van 335kg)
2. Drinkebroeders - 295kg
3. De Rukkers - 285 kg


DONDERDAG 5 SEPTEMBER

Viswedstrijd: 32 deelnemers
Heren
1. Sjaak Witteman
2. Jack de Kan
3. Henk Witteman
Dames
1. Marian v.d. Burg

Vogelschieten: 85 deelnemers waarvan 19 dames
Dames 
1. Lisa Ruigrok
2. Juduth Romviel
3. Ingrid Kortekaas
Heren
1. Chris Duivenvoorde
2. Joep van Staveren
3. Alexander v.d. Nouland

Jeu de Boules: 15 deelnemers
1. Mart van Stein - Ria Turenhout
2. Theo v.d. Wiel - Tineke D'Hooghe
3. Wim v.d. Holst - Leo Turenhout

Sjoelen: 10 deelnemers
1. Trix Spaans
2. Frank v.d. Berg
3. Riet van Gijlswijk

Klootgooien: 29 deelnemers
1. Kees Rietvink
2. Lia de Winter
3. Jan Meijer

Schatgraven: +/- 200 deelnemers
Hoofdprijs
Lise Booy - Hilde Sebregts - Lisa Aarts - Illyas Amghar

Motorcross: 87 deelnemers
Bromfietsklasse 
1. Bart Dinter
2. Steef Reitsema
3. Thomas Leinberger
50cc 
1. Bart Nijssen
2. Jann Huisman
3. Mike Kuipers
50cc Classic BM
1. Claus Langeveld
65cc grote wielen
1. Thijs Niesing
2. Sven Geerlings
65cc kleine wielen
1. Sill Nijssen
2. Sem Raats
3. Xavi Hachmang
85cc grote wielen
1. Jenitty v.d. Beek
2. Milan Beijer
3. Joep van Diemen
MX125
1. Sem Beijer
2. Mike den Bleker
3. Mike Plesman
MX250
1. Robby Hoogenboom 
2. Jan Huisman
3. Dario van Saase
MX500
1. Jerry Jannink
2. Dyon Wieringen
3. Bart Warmenhoven
Superklasse
1. Rene de Jong
2. Lars Griekspoor
3. Tino de Winter
Off the road
1. Dario van Saase
2. Gerard Nijssen
3. Cor Warmerdam
Veteranen
1. Tino Winter
2. Michel vd Horst
3. Erik Jan Kleverlaan

Bingo-Time in Puyckendam: 120 deelnemers

Palingtoernooi: 48 deelnemers

Stef Stuntpiloot: 78 deelnemers - 30 jeugd en 48 volwassenen

Kleurwedstrijd: 35 deelnemers
0-2 jaar: Juul v.d. Mey
3 jaar: Pieter Passchier
4 jaar: Milou de Ree
5 jaar: Joey Duivenvoorden
6 jaar: Jassy Rijnsburger
7-8 jaar: Tess van Beusekom
Advertentiepuzzel in het boekje: 279 inzendingen
1. Danielle van Kampen
2. Noortje v.d. Burg
3. Piet v.d. Burg

terug

Volg ons ook op

 

Donateur worden?

 

Oranjefeesten

 

Persberichten