Uitslagen Oranjefeesten 2018

ZATERDAG 1 SEPTEMBER

Hilarische GlamourBingo: 225 personen
Ronde 1 - Dagje uit met 1 persoon of meer - Monique Zonneveld
Ronde 2 - Nachtje weg voor 2 personen - Caterine van der Deyl
Ronde 3 - Relax/welness weekend 2 personen Europa - Paulien Mersel
Ronde 4 - Weekendtrip Europa 2 dagen voor 2 personen - Ria Immerzeel
Ronde 5 - Familieweekend Europa 3 dagen voor 3-4 personen - Didi van Doormolen
Extra ronde - Familieweekend Europa 3 dagen voor 3-4 personen - Karin Duivenvoorde
Hoofdprijs loterij - Weekendtrip Europa 3 dagen voor 2 personen - Brenda Wassenaar

ZONDAG 2 SEPTEMBER

Baggerloop: +/- 400 deelnemers
Grootste groep deelnemers: Familie Augustinus met de Malle groep

Mooiste outfit:
1. Pappadag
2. Duiveltjes en Engeltjes
3. Gekleurde haren

Jongens t/m 16 jaar:
1. Bjorn Blok
2. Teun Augustinus
3. Youri van Maanen

Meisjes t/m 16 jaar:
1. Jente Blok
2. Suze Barnhorn
3. Jessy Turner

Vrouwen 17 t/m 88:
1. Christel van Abswoude
2. Clair Overdevest
3. Wendy

Mannen 17 t/m 88 + tijd:
1. Huub Nijs
2. Marcel Blok
3. Jasper v.d Steen

Pechprijs
Fleur Langeveld

MAANDAG 3 SEPTEMBER

Golfwedstrijd heren
1. C.J. Habraken met 21 stablefordpunten
2. Jan v.d. Lans 21 stablefordpunten
3. Wim v.d. Berg met 19 stablefordpunten
Longest drive: Rob Schoone met 230 m1
Neary: Henri Stol
Tweary: Jan v.d. Lans

Klaverjassen en Jokeren: 52 deelnemers
16 bij het jokeren en 36 bij het klaverjassen.

Noordwijkerhoutse Oranjezwemkampioenschappen: 29 deelnemers
Recreanten
Jongens 6 jaar en jonger
1. Lars Schrikkema

Meisjes 6 en jonger
1. Jet Hogervorst

Jongens 7 jaar
1. Finn Knijnenburg
2. Kay Hooghiemstra
3. Tino Huybrechts

Meisjes 7 jaar
1. Jente Parlevliet
2. Jill Nederstigt

Meisjes 8 jaar
1. Maud v.d. Slot

Jongens 9 jaar
1. Bjorn Hooghiemstra

Meisjes 9 jaar
1. Fleur van Ruiten
2. Nova Nederstigt

Jongens 11 jaar
1. Thijs Griekspoor

Jongens 12 jaar
1. Wout Parlevliet

Jongens 17 jaar en ouder
1. Luuk van Paridon

Meisjes 17 jaar en ouder
1. Mirjam Nederstigt

Wedstrijd
Meisjes 8 jaar
1. Pien Hogervorst

Jongens 9 jaar
1. Roan de Groot

Meisjes 9 jaar
1. Suuz Griekspoor

Jongens 10 jaar
1. Dustin Dobbe
2. Luuk Knijnenburg

Jongens 11 jaar
1. Milan de Groot

Meisjes 11 jaar
1. Floor Hogervorst

Jongens 13 jaar
1. Tyggo Knijnenburg

Jongens 17 jaar en ouder
1. Bert Duivenvoorde
2. Jeff Duivenvoorden
3. Jordi Edelaar
3. Jisk Hogervorst

Meisjes 17 jaar en ouder
1. Anne van Nobelen
2. Eline Vossen

Jeugdbowlingtoernooi: 39 deelnemers
Jongens
1. Huub Klein
2. Alex Vrijland
3. Guus Uittenbogaard

Meiden
1. Demi Halvemaan
2. Renslie Haamstra
3. Emely Nahon

Aanmoedigingsprijzen gingen naar Anniek Wijnands en Siebe Zuiderduin

27ste Oranjebridgedrive: 128 deelnemers 64 paren
Lijn A
1. Fien Duivenvoorde en Karin Meeuwenoord 65 %
2. Ceciel v.d. Heiden en Jos v.d. Heiden 59,17 %
3. Maurice v.d. Berg en Nico v.d. Berg 57,92 %

Lijn B
1. Greet Meeuwenoord en Aas Meeuwenoord 65,28 % (tevens hoogste zaalscore)
2. Corrie Hogervorst en Egbert Schut 61,11 %
3. Els Mens en An van Zetten 52,78 %

Lijn C
1. Ella Hoogeveen en Leo van Leeuwen 59,58 %
2. Diny Heemskerk en Ria Warmerdam 56,67 %
3. Carla Haverkort en Annemarie de Winter 54,58 %

Lijn D
1. Ton van Gijlswijk en Nel de Winter 60,35 %
2. Hans Bouter en Cor Nulkes 58,96 %
3. Hennie Zandvliet en Jan Zandvliet 58,51 %

Lijn E
1. Hilda v.d. Haak en Tiny v.d. Klugt 64 %
2. Dineke Bod en Jan-Willem Bod 61,58 %
3. Lidwien Heemskerk en Willy v.d. Niet 60,17 %

Aanmoediging prijs Els en Nel Oostdam

Bowlingtoernooi: Volwassenen: 80 deelnemers
Teams
1. Split Happens
2. FF Sneller
3. Al seen kegel

Dames:
1. Krista Steekers
2. Petra Lagerweij
3. Paula van Hage

Heren:
1. Marco v.d. Slot
2. Joris Anthonissen
3. Arjan Duindam

DINSDAG 4 SEPTEMBER

Golfwedstrijd dames: 30 deelnemers
1. Annemarie Duivenvoorde met 21 stablefordpunten
2. Corrie Staal 18 met stablefordpunten
3. Yvonne Burga met 18 stablefordpunten

60+ middag Munnekeweij: 80 deelnemers
Leukst verklede: Mevr. Theunissen

Jeugd Oranjeloop en Spoc- loop: 153 deelnemende kinderen
Meisjes t/m 11 jaar:
1. Esmee Lommerse
2. Willemijn Schouwenaar
3. Nikki van Haaster
Jongens t/m 11 jaar:
1. Luuk Warmerdam
2. Tijn v.d. Weiden 3. Roel Warmerdam
Meisjes 12 t/m 14 jaar:
1. Suus Altorf
2. Suus v.d. Slot
3. Milou v.d. Berg
Jongens 12 t/m 14 jaar:
1. Nick Duinkerken
2. Bryan Kaak
3. Rens Altorp

Super Prestige Oranje Circuit: 250 deelnemers
Dames:
1. Leona Salman 2. Mieke Aanen
3. Danielle Vos
Heren:
1. Hans van Hoteren 2. Jochem Loos 3. Martien Kerkvliet

Eerste Noordwijkerhouter
Dames: Leona Salman
Heren: Daan Noteboom

Etalage puzzelwedstrijd: 65 deelnemers
1. Sandra v.d. Burg
2. Irma Post
3. Alinda Kruijt
4. Mariska van Elshout
5. Judith Post
6. Stefan v.d. Burg
7. Carina ter Veen
8. Anneke v.d. Elshout
9. Maaike Rietvink
10. Angeline v.d. Lans
11. Betty Heemskerk

Klaverjaswedstrijd in het Victorhuis: 49 deelnemers
1. Frank Turk 7916 punten
2. Fabian Frank 7647 punten
3. Jan v.d. Burg 7222 punten

WOENSDAG 5 SEPTEMBER

Jeu de Boules: Afgelast wegens te veel regen.

Tonknuppelen heren en dames: 625 deelnemers - 515 heren en 120 dames
De Ron van de Burg bokaal is gewonnen door Perry Cockheijt.
Helaas zijn de uitslagen, door nat geregende formulieren, niet meer te lezen.

Tonknuppelen kinderen: Wegens de regen afgelast.

72ste Ronde van Noordwijkerhout
Jeugdwedstrijd: aantal deelnemers 18

Meisjes geboorte jaar 2006 - 2007
1. Floor Hogervorst

Jongens geboorte jaar 2006 - 2007
1. Jelmer van der Slot
2. Wout Parlevliet
3. Mats de Klerk

Meisjes geboorte jaar 2008 - 2009
1. Pien Hogervorst
2. Evi Zuiderlingen

Jongens geboorte jaar 2008 - 2009
1. Roy Tetteroo
2. Thijs Wijnands
3. Oscar Heemskerk

Jongens geboorte jaar 2010 - 2011
1. Mike Jonkheer
2. Tom de Klerk
3. Timor Huijbrechts

Meisjes geboorte jaar 2010 - 2011
1. Jente Parlevliet
2. Nina Tetteroo
3. Lynn Tetteroo

Amateurs sportklasse junior: aantal deelnemers 42
1. Teyn Groeneveld
2. Robbert Schaap
3. Marco Kuijvenhoven

Trimmers: aantal deelnemers 44
1. Ron Kortekaas
2. Kees Heemskerk
3. Peter van der Reep
De eerst aankomende Noordwijkerhouter was Klaas van Hage en daarmee de winnaar van de fiets.

Tonsjorren: 16 teams - 13 heren - 3 dames

Tonsjorren dames:
1. Last Minute (230 kg)
2. Vrouwen 1
3. Lekkere Chikkies
Tonsjorren heren:
1. Caspers Hoveniers (315 kg)
2. Adfundem2
3. De Rukkers

DONDERDAG 6 SEPTEMBER

Viswedstrijd: 36 deelnemers
Heren
1. Dick van Duijvenbode
2. Marcel v.d. Berg
3. Siem Zuiderduin
Dames
1. Marian v.d. Burg

Vogelschieten: 80 deelnemers waarvan 17 dames
Dames
1. Renate Ruigrok
2. Carolien van Saase
3. Lia van Nobelen
4. Lisa van Haaster
5. Karin v.d. Berg
Heren
1. Erwin Mens
2. Alex van der Slot
3. Gerard Heemskerk
4. Richard Hillt
5. Hans Hoek

Klootgooien: 38 deelnemers
1. Marjan Wilson
2. Wil v.d. Star
3. Cornelis Warmerdam

Schatgraven: +/- 220 deelnemers
Hoofdprijs
Willem Heemskerk
Huub Stoop

Motorcross: 114 deelnemers
Bromfietsklasse
1. Ger de Rie
2. Stefan v.d. Have
3. Corne Nieuwenhuizen
50CC
1. Bart Nijssen
2. Wayona van Kesteren
3. Tygo Broekhof
65cc grote wielen
1. Milan Beijer
2. Quincy van Groen
65cc kleine wielen
1. Sil Nijssen
85cc grote wielen
1. Mike den Bleker
2. Joep van Diemen
3. Noortje Hogeboom
85cc kleine wielen
1. Joran Meijer
2. Jessy van Kesteren
MX1
1. Rob Wouda
2. Gert Scherpenisse
3. Bart Warmenhoven
MX2 2 tact
1. Robby Hoogenboom
2. Sam Hachmang
3. Mike Plesman
MX2 4 tact
1. Vincent van dijk
2. Peter Heemskerk
3. Jacco v.d. Linden
Superklasse
1. Lars Griekspoor
2. Bram v.d. Hoek
3. Tino Winter
Off the road
1. Dario van Saase
2. Stan van Diemen
3. Hein Hachmang
Veteranen
1. Tino Winter
2. Daniel Matthijssen
3. Michel v.d. Horst

Bingo-Time in Puyckendam: 100 deelnemers

Palingtoernooi: 48 deelnemers

Tobbetje steken: 18 deelnemers
Volwassenen (11)
1. Gert-Jan
2. Ilona
3. Lisa
Jeugd (7)
1. Fien

Kleurwedstrijd: 62 deelnemers
0-2 jaar: Mike Kleine
3 jaar: Odali Hartgerink
4 jaar: Jens Geerlings
5 jaar: Amy Roelandse
6 jaar: Anne Epping
7-8 jaar: Jolie van den Berg

Advertentiepuzzel in het boekje: 254 inzendingen
1. Sanne Berbee
2. Tosca Oostdam
3. Jolanda van Bentem

terug

Volg ons ook op

 

Donateur worden?

 

Oranjefeesten

 

Persberichten